FIFTY SHADES DARKER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFTY SHADES DARKER

“There's a very fine line between pleasure and pain. They are two sides of the same coin, one not existing without the other.”
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Samčio žaidimų kambarys

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 8:33 am

- Tai dabar tu užsimerk ir pamiegok.- šyptelėjusi švelniai užmerkia jo akis ir užsimerkia pati.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 1:40 pm

Pramerkia vieną akį, kad galėtų stebėti ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 1:46 pm

Miega atseit.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 1:48 pm

Labai labai atsargiai ir tyliai išlipa iš lovos ir ant pirštų galiukų nueina prie veidrodžio, kad pažiūrėt ar tikrai jis jau toks apžėlęs ir susivėlęs, kaip save apibūdino.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 1:52 pm

- Aš nedaviau leidimo pasišalint iš teritorijos.- tyliai neatsimerdama ištaria.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:00 pm

Visas toks prasikaltęs, sugrįšta į lovą. Palenda po antklode ir kaip katinas prisiglaudžia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:03 pm

- Aš galiu prie šito ir priprasti.- šypteli vos vos prasimerkusi.
Rankom apsivijo Samtį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:08 pm

-Aš būtent šito ir siekiu.- Sukikena.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:10 pm

- Aš galiu būt labai įkyri žinok, atsargiai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:11 pm

-Iškentėsiu viską.- Šypteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:14 pm

- Prisišnekėsi gi.- nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:16 pm

-Negi tu mane su tokios akytėm kankinsi?- Klink klink. Jau ką ką, bet savo akytes Samtis myli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:18 pm

- Specialiai ne, bet aš kartais būnu labai blogai nusiteikusi ir galiu netyčia ką padaryt ar šiaip.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:20 pm

-Aš būsiu šalia tam, kad išsklaidyt visus tuos blogus nusiteikimus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:24 pm

- Manau, tau puikiai seksis.- dar stipriau apsikabina.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:30 pm

-Tikiuosi.- Tyliai ištaria.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:34 pm

- O dabar arba miegam arba aš einu.- atleidžia rankas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:37 pm

Stipriai ją apsikabina ir prikiša lūpas prie ausies.- O dabar tai nepaleisiu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:41 pm

- Anksčiau ar vėliau teks.- šypteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:51 pm

-Bet tu būsi su manim, nes jeigu ne tai aš nusižudysiu.- Nuskambėjo, kaip šantažas nors ir neturėjo taip nuskambėt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimeSk. 07 04, 2010 2:52 pm

- Ne nu bent kartais gal paleisi vieną pasiganyt ar nelabai.- žvilgt į Santį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 3:03 am

-Tai jo jo. Turiu omeny, kad būsi mano.. Ne.. ne taip skamba.- Suraukia antakius.- Būsi ta vienintelė. Amžinai. vo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 3:07 am

- Vienintelė..- šypteli.- Gražiai skamba.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 3:36 am

-Tai žinoma.- Šypteli.- Aš stengiausi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitimePir. 07 05, 2010 3:50 am

- Tu mielas.- šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samčio žaidimų kambarys   Samčio žaidimų kambarys - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Samčio žaidimų kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» žaidimų aikštelė
» B kambarys
» Vonios kambarys
» Edwardo kambarys
» Marios kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FIFTY SHADES DARKER :: Konteineris-
Pereiti į: