FIFTY SHADES DARKER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFTY SHADES DARKER

“There's a very fine line between pleasure and pain. They are two sides of the same coin, one not existing without the other.”
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 svetainė

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 5:23 am

svetainė Star3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:00 am

Ateina su E į svetainę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:02 am

Apsižvalgo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:03 am

Atsisėda ant sofos,neatitraukia akių nuo E.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:04 am

Prisėda šalia
-Na ir ką taip matai?-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:06 am

-Tobula vaikiną.
nusijuokia,prisiglaudžia prie jo arčiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:08 am

-Nėsu aš jau toks tobulas-nusijuokia ir apkabina ją
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:10 am

-Pats žinai,kad esi.
sumurma,laiko jo ranką savo delne.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:12 am

-O tu žinai kad aš tuo nesidžiaugu-šypsosi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:21 am

-O tu irgi žinai,kad aš tokia noriu būt.-rimtai pasako.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 11:55 am

-Na baik-taip pat rimtai pasako ir pažiūri į ją
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 12:22 pm

-Kodėl? Nejau negalima norėt tobulo kūno,gyvent amžinai ir nesijaudint jog bet kada galiu kur nors žūt?
kalba įsijautus rimtu tonu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 1:53 pm

-Bet tu neisivaizduoji kokia kančia tokiu būt ir tikrai niekam nelinkiu tokiam tapt. Tave vilioja išorinis grožis ir kad būsi visada jauna. Bet nepagalvoji apie kitus dalykus. Kad yra kraujo troškulys, metai iš metų savęs tramdymas jei nori būt lygiai tokia pat kaip aš o ne žudikė kaip kiti vampyrai. Beto tau teks atsisakyti savo draugų ir tėvų bent keliems metams kol save valdyti išmoksi. Tu visam tam pasiryžusi?-žiūri į ją ir visiškai rimtai kalba
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 2:12 pm

-Galvoji aš to nesuprantu? Aš nuolat apie tai galvoju. Aš supratau,kad noriu to,kad man tiktų toks gyvenimas. Aš noriu to!-kalba žiūrėdama į jį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 2:19 pm

-Ir ką tu man siūlai dabar daryt?-žiūri į ją kiek nepatenkintas jos norais
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeKv. 07 01, 2010 4:50 pm

-Paversk mane vampyre.
tvirtu tonu pasako.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:04 am

-Ne aš to tikrai nenoriu-pasako taip pat tvirtai
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimePen. 07 02, 2010 2:27 am

-Aš rasiu kas mane pavers.
patraukia pečiais.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimePen. 07 02, 2010 2:32 am

Tyli nieko nebesako tai išgirdęs
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimePen. 07 02, 2010 2:51 am

-Alice namuose?Labai jos pasiilgau.
šypsosi nusiraminus nervus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimePen. 07 02, 2010 4:18 am

-Na taip namie-vis dar kiek nervuotas sėdi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:16 pm

-Gal važiuojam pas tave?
žiūri į jį,glosto jo plaukus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:22 pm

-Galim važiuot-nusišypso
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimePen. 07 02, 2010 4:54 pm

Apsidziaugia,ir atsistoja,laukia jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 2:38 am

Taip pat atsistoja ir pasuka link durų. Išeina
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė   svetainė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Svetainė
» didžioji svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FIFTY SHADES DARKER :: Konteineris-
Pereiti į: