FIFTY SHADES DARKER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFTY SHADES DARKER

“There's a very fine line between pleasure and pain. They are two sides of the same coin, one not existing without the other.”
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gatvė iš ir į Volterą

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė iš ir į Volterą   Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 3:31 am

-O aš norėčiau būti mokinukas.- Trukteli pečiais.- Nors aš tada nepasižymėjau išvaizda.. Aj, palauk. Aš mokydavausi po medžiu parkritęs.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė iš ir į Volterą   Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 3:33 am

- O aš namie.- gūžtelėjo.- O ko tau toj mokykloj?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė iš ir į Volterą   Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 3:38 am

-Mokykloj smagu. Draugai, panelės.- Trukteli pečiais.- Už kasų patampyt, primeti, kaip fainiai.- Kikena.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė iš ir į Volterą   Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 3:48 am

Taip švelniai Corin rankutė išslydo iš Samčio delno ir pasislėpė kišenėj.
- Tai taip taip, nesiginčyju.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė iš ir į Volterą   Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 3:55 am

Toliau ėjo tylėdamas. Susikišo rankas į kišenes ir nuleidęs galvą, eidamas spardė akmenukus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė iš ir į Volterą   Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Icon_minitimeŠt. 07 03, 2010 4:53 am

Atsirado su kanistra ėdalo žvėriui. Pripylė jo į baką ir sėdes ant savo žirgo, nuskubėjo namo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė iš ir į Volterą   Gatvė iš ir į Volterą - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gatvė iš ir į Volterą
Atgal į viršų 
Puslapis 1111Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
FIFTY SHADES DARKER :: Konteineris-
Pereiti į: